ايران ويج

نسخه‌ی کامل: آنتي ويروس هاي آنلاين
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یکی از مشکلاتی که کاربران به ویژه کاربران ایرانی دارند استفاده از آنتی ویروس ها برای اسکن کردن سیستم خود است.
مشکلاتی از قبیل حجم زیاد نرم افزارهای آنتی ویروس ، نیاز به کرک کردن برای استفاده کامل و ... .
در این اينجا قصد دارم چندین سرویس آنلاین را به شما معرفی کنم که با بهره گیری از آنها میتوانید بدون نیاز به نرم افزار آنتی ویروس خاصی ، سیستم خود را از طریق اینترنت و به شکلی کاملأ رایگان اسکن کنید.

اين كامل ترين ليست از سايت هاي ارائه دهنده خدمات آن لاين ويروس كشي است كه براي شما فراهم كردم.
جاي ديگه اي نمي تونيد اينها رو يكجا پيدا كنيد Cool

نمی دونم والا!
سوالی که برای من پیش اومده این هست که زمان اسکن کردنشون برای ما ها که سرعتومن 2 کیلوبایت در ثانیه است, فکر کنم یک قرن باشه!!!
مگر اینکه اینقدر تکنولوژی پیشرفت کرده باشه که ...
بعضي از سايت ها مانند ويروس توتال مخصوص اسكن فايل هاي مشكوك هستند. يعني شما فايل يا فايلهايي كه به اون شك داريد رو بر روي سايت آپلود مي كنيد و بعد از اسكن شدن نتيجه اون رو مشاهده مي كنيد.
اما اغلب سايت هاي مذكور نرم افزار كم حجمي بر روي سيستم شما نصب مي كنند كه به واسطه اون سيستم شما اسكن مي شه و ......